SAMUI Thajské masáže Plzeň
... přirozenou cestou ke zdraví a kráse pomocí pravé thajské masáže ze SAMUI
Vítejte v salónu thajských masáží ... ve světě vůní, exotiky a relaxace.
Objevte thajskou oázu relaxace v historickém centru Plzně.
SAMUI Thajské masáže Plzeň
... přirozenou cestou ke zdraví a kráse pomocí pravé thajské masáže ze SAMUI
Vítejte v salónu thajských masáží ... ve světě vůní, exotiky a relaxace.
Objevte thajskou oázu relaxace v historickém centru Plzně.

Náš tým

 

Pečlivě vybíráme nejvhodnější kandidátky na všechny naše pozice. Snažíme se, aby všechny vykonávaly svojí práci s radostí a entusiasmem a vy poznali jen to nejlepší z každé z nich.

 

KVALIFIKOVANÉ RECEPČNÍ

Všechny naše recepční jsou nejenom půvabné s profesionálním vystupováním, ale též jsou schopné kvalifikovaně poradit při výběru procedury pro konkrétního klienta. Každá z nich mluví plynně minimálně jedním světovým jazykem.

 

 

THAJSKÉ TERAPEUTKY

Všechny naše masérky jsou profesionálními thajskými terapeutkami vystudované v prestižních thajských školách WAT PHO Massage nebo Thai Traditional school. Dbáme na odbornost a praxi našich thajských terapeutek, proto prochází náročným několika stupňovým konkurzem. Je nám ctí spolupracovat přímo s thajskými učitelkami thajských masáží a nabídnout Vám jedinečné procedury, které se rodí z generace na generaci a dnes se již nevyučují jako například procedura TOK SEN, kterou můžete vyzkoušet jen v našem salonu v Plzni.

 

SAIFON – učitelka thajských masáží. Narodila se v severní části Thajska v Lamphunu nedaleko města Chiang Mai jako poslední ze 7 sourozenců a život jí naučil, že pokud chce být v životě šťastná a dělat co jí baví, tak musí být cílevědomá a pracovitá. Od mala se od svého tatínka učila masírovat a jakmile se rozhodovala po základní škole, čemu se chce věnovat, tak volba byla jasná. Chtěla být masérkou, protože chtěla pomáhat druhým od bolesti. Saifon nejenom získala certifikát masérky, ale později i certifikát učitelky, tak umění thajských masáží může učit další. V salonu SAMUI působí od roku 2013.

 

SAO – stydlivá, ale stále usměvavá masérka. Sao pochází ze SAMUT PRAKAN blízko Bangkoku. Sao jsme si vybrali, protože má vynikající masérské schopnosti, které předváděla v celostátní thajské televizi a stejně jako Kratay a Saifon pracovaly ve vyhlášených resortech či spa v celém Thajsku, ale i ve světě.

 

KRATAY – energická slečna s dlouhými vlasy věčně s dobrou náladou. Pochází z Chiang Mai a se Saifon se potkaly v jižní Koreji kde spolu pracovaly v hotelovém komplexu. Od té doby jsou nerozlučnými kamarádkami, které si pomáhají nejen v osobním, ale i profesním životě. Kratay upřednostnuje individuální přístup a vždy se se zákazníkem domluví na razanci a průběhu masáže dle přání.

 

Proč právě k nám?

 • KVALITA JE U NÁS NA 1. MÍSTĚ
 • JEDINEČNÉ PROCEDURY A UČITELKY THAJSKÝCH MASÁŽÍ
 • ZAŽIJETE THAJSKÝ DÉŠT
 • MYSLÍME NA VÁŠ PITNÝ REŽIM
 • ORIGINÁLNÍ THAJSKÉ PROSTŘEDÍ SALÓNU
 • S SEBOU NEPOTŘEBUJETE VŮBEC NIC
 • .. a mnohem více

Kudy k nám

 • SALON SAMUI
 • NÁM. REPUBLIKY 14A, 301 00, Plzeň
  (nad rest. Comix Excelent Urban Pub.)
 • Tel: +420 606 440 036
 • info@salonsamui.cz

Mapa

Otevírací doba

 • PO - NE 10:00-20:30h

Samui newsletter

Přeji si být informován o slevách, novinkách a exkluzivních nabídkách zcela zdarma.