SAMUI Thajské masáže Plzeň

Blog
BLOG NEJEN O THAJSKÝCH MASÁŽÍCH, SALONU, ALE I O ŽIVOTĚ THAJEK A THAJSKA

STÁLE VYLEPŠUJEME... 12.01.2018

Vážení zákazníci,

jistě jste si všimli, že po 7 letech jsme měli mezi svátky zavřeno.

Bylo to hlavně ze dvou důvodů. Tím prvním byl fakt, že jsme si přáli, aby si Thajky pořádně odpočinuly. Určitě to znáte, když tvrdě pracujete, tak kolikrát víkend na odpočinek nestačí a člověk " vypíná" až několikátý den dovolené. Thajky toto rozhodnutí přijaly s nadšením a naplánovaly si volno každá po svém...některá navštívila sestru v Neměcku, jiná cestovala po Čechách nebo spojila našetřenou dovolenou a jela do Thajska za rodinou.

Jak jistě víte, na prvním místě u nás je kvalita masáží a tak urcitě i vy oceníte masérku, která k Vašemu tělu přistupuje individuálně a celou masáž se Vám věnuje na 100%.

Volno masérek jsme využili k tomu, abychom salón zase o něco vylepšili a vy se u nás cítili dobře, zapomenuli na veškeré starosti a možná tak trochu se cítili jako v Thajsku :)

Nově jsme pro Vás zrekonstruovali 3 masážní pokoje , které lahodí Vašemu oku, které třeba občas při masáži otevřete...

Dále jsme upravili i místnost pro párovou či thajskou masáž kde jsme nově nainstalovali podhlavníky.

Snažíme se, abyste návštěvu u nás vnímali jako neobyčejný zážitek a byli uspokojeny všechny Vaše smysly a odpočinulo si tělo, tak i mysl...a SAMUI bylo místo kam se vždy rádi budete vracet.

 

celý tým salonu SAMUI

Jak se tvořili vánoční obálky na přání? 20.11.2017

http://paperillablog.blogspot.cz/2017/11/darovaci-obalky-na-poukazy.html

 

Velké díky patří Mgr. Martině Jarošové za její nekonečnou studnici skvělých originálnách variant a nápadů nejen na obálky... SAMUI 

ZIMA V SAMUI 20.11.2017

PROČ SI UŽÍT MASÁŽ V ZIMĚ?

Buďte šťastní, odpočinutí a zažeňte všechny chmury thajskou masáží. Vychutnejte si pocit voňavých teplých ručníčků, vyhřívaných lehátek, vůně teplých bylinných pytlíčků či teplých lávových kamenů… jedině v SAMUI

*Masáž posílí váš imunitní systém*
Masáž zvyšuje tok Vašeho lymfatického systému, který je plný bílých krvinek. Jsou to právě bílé krvinky, které bojují s infekcemi a bakteriemi a způsobují posílení imunitního systému. Znáte lepší způsob, jak zahnat chřipkovou sezónu?
*Masáž udrží krevní oběh v pohybu*
Vaše tělo se mění podle ročního období. V zimě se Vaše klouby tolik nepohybují, jako tomu je v letních měsících a bolesti se mohou objevit. Naštěstí díky pravidelným masážím můžete zvýšit průtok krve a tak se zvýší oběh krve do svalů, kloubů, a orgánů.
*Masáží proti suché pokožce*
Se zimními mrazy může přijít suchá či dokonce popraskaná pokožka. Masáže díky kvalitním olejům skutečně zlepšují hydrataci pokožky. Tyto oleje obsahují zdravé množství vitamínů. Jak již bylo uvedeno, masáže zlepšují krevní oběh, což umožňuje pokožce absorbovat základní vitamíny, takže se budete cítit hydratovaní a svěží.
*Masáž odežene všechny chmury*
Máte pocit deprese a únavy? Vánoce mohou být pro mnohé z nás velice stresujícím obdobím. Navíc díky brzkému stmívání a nedostatkem odpočinku se pocit deprese navodí velice snadno. Naštěstí, masáže uvolňují serotonin a endorfiny, což jsou hormony, které uvolňují stres, a budete se cítit šťastný.

Dárkové poukazy ONLINE!

Proč právě k nám?

 • KVALITA JE U NÁS NA 1. MÍSTĚ
 • JEDINEČNÉ PROCEDURY A UČITELKY THAJSKÝCH MASÁŽÍ
 • MYSLÍME NA VÁŠ PITNÝ REŽIM
 • ORIGINÁLNÍ THAJSKÉ PROSTŘEDÍ SALÓNU
 • S SEBOU NEPOTŘEBUJETE VŮBEC NIC
 • .. a mnohem více

Kudy k nám

 • SALON SAMUI
 • NÁM. REPUBLIKY 14A, 301 00, Plzeň
  (vstup do vnitrobloku z náměstí)
 • Tel: +420 606 440 036
 • [email protected]

Mapa

Otevírací doba

 • PO - NE 10:00-20:30h

Samui newsletter

Přeji si být informován o slevách, novinkách a exkluzivních nabídkách zcela zdarma.
Ochrana osobních údajů