SAMUI Thajské masáže Plzeň

Náš tým

Pečlivě vybíráme nejvhodnější kandidátky na všechny naše pozice. Snažíme se, aby všechny vykonávaly svojí práci s radostí a entusiasmem a vy poznali jen to nejlepší z každé z nich.

 

KVALIFIKOVANÉ RECEPČNÍ

Všechny naše recepční jsou nejenom půvabné s profesionálním vystupováním, ale též jsou schopné kvalifikovaně poradit při výběru procedury pro konkrétního klienta. Každá z nich mluví plynně minimálně jedním světovým jazykem.

 

 

THAJSKÉ TERAPEUTKY

 Všechny naše masérky jsou profesionálními thajskými terapeutkami vystudované v prestižních thajských školách WAT PHO Massage nebo Thai Traditional school. Dbáme na odbornost a praxi našich thajských terapeutek, proto prochází náročným několika stupňovým konkurzem. Je nám ctí spolupracovat přímo s thajskými učitelkami thajských masáží a nabídnout Vám jedinečné procedury, které se rodí z generace na generaci a dnes se již nevyučují jako například procedura TOK SEN, kterou můžete vyzkoušet jen v našem salonu v Plzni

 

PEL - Jmenuji se Kanjana Phocanis, říkají mi Pel, je mi 34 let a pocházím z nejvýchodnější thajské provincie Ubon Ratchathani, která hraničí s řekou Maekong, Laosem a směrem na jih s Kambodžou. Tato provincie je proslulá svou silnou buddhistickou tradicí, řadou lesních meditačních chrámů a zřetelně odlišnou kulturou projevující se i v místní kuchyni, řemeslech, či tradičním červencovým festivalem svíček. Je to země folklorní hudby, kterou tolik zbožňuji. Thajským masážím jsem se začala učit ve městě Ayutthaya. Jsem milující, klidný člověk. Ráda dělám lidem radost, protože mě neuvěřitelně povznáší jejich úsměv, který je oplátkou za mou dobrou práci. Věřím v sílu lidského úsměvu, dává mi sílu a proto ráda poskytuji masáže a činím lidi šťastnými.

 

 

  

JANA - Jmenuji se Penjith Singha-art a říkají mi Jana. Pocházím z thajského města Roi- ed. Mezi mé záliby patří tanec, poznávání nových přátel a ráda se učím novým věcem. Proto jsem s nadšením uvítala možnost přenést a praktikovat umění originálních thajských masáží do Plzně. Jsem pyšná na to, že mohu tradiční thajskou masáž poskytnout lidem i zde v Plzni a pomoci jim bud´od fyzické bolesti či jen poskytnout psychické uvolnění. Skutečnost, že se ke mne zákazníci vrací je pro mě neskutečnou radostí a já jsem vděčná, že mohu pomáhat lidem, kteří to potřebují a přejí si to. 

 

 

NORN ( připravujeme)

WAN ( připravujeme)

TWO ( připravujeme) 

PATTY ( připravujeme) 

 

Dárkové poukazy ONLINE!

Proč právě k nám?

 • KVALITA JE U NÁS NA 1. MÍSTĚ
 • JEDINEČNÉ PROCEDURY A UČITELKY THAJSKÝCH MASÁŽÍ
 • ZAŽIJETE THAJSKÝ DÉŠT
 • MYSLÍME NA VÁŠ PITNÝ REŽIM
 • ORIGINÁLNÍ THAJSKÉ PROSTŘEDÍ SALÓNU
 • S SEBOU NEPOTŘEBUJETE VŮBEC NIC
 • .. a mnohem více

Kudy k nám

 • SALON SAMUI
 • NÁM. REPUBLIKY 14A, 301 00, Plzeň
  (nad rest. Comix Excelent Urban Pub.)
 • Tel: +420 606 440 036
 • info@salonsamui.cz

Mapa

Otevírací doba

 • PO - NE 10:00-20:30h

Samui newsletter

Přeji si být informován o slevách, novinkách a exkluzivních nabídkách zcela zdarma.
Ochrana osobních údajů