SAMUI Thajské masáže Plzeň

Náš tým

Pečlivě vybíráme nejvhodnější kandidátky na všechny naše pozice. Snažíme se, aby všechny vykonávaly svojí práci s radostí a entusiasmem a vy poznali jen to nejlepší z každé z nich.

 

KVALIFIKOVANÉ RECEPČNÍ

Všechny naše recepční jsou nejenom půvabné s profesionálním vystupováním, ale též jsou schopné kvalifikovaně poradit při výběru procedury pro konkrétního klienta. Každá z nich mluví plynně minimálně jedním světovým jazykem.

 

 

THAJSKÉ TERAPEUTKY

Všechny naše masérky jsou profesionálními thajskými terapeutkami vystudované v prestižních thajských školách WAT PHO Massage nebo Thai Traditional school. Dbáme na odbornost a praxi našich thajských terapeutek, proto prochází náročným několika stupňovým konkurzem. Je nám ctí spolupracovat přímo s thajskými učitelkami thajských masáží a nabídnout Vám jedinečné procedury, které se rodí z generace na generaci a dnes se již nevyučují přímo u nás v salonu v Plzni.

 

Pel

Jmenuji se Kanjana Phocanis, říkají mi Pel, je mi 34 let a pocházím z nejvýchodnější thajské provincie Ubon Ratchathani, která hraničí s řekou Maekong, Laosem a směrem na jih s Kambodžou. Tato provincie je proslulá svou silnou buddhistickou tradicí, řadou lesních meditačních chrámů a zřetelně odlišnou kulturou projevující se i v místní kuchyni, řemeslech, či tradičním červencovým festivalem svíček. Je to země folklorní hudby, kterou tolik zbožňuji. Thajským masážím jsem se začala učit ve městě Ayutthaya. Jsem milující, klidný člověk. Ráda dělám lidem radost, protože mě neuvěřitelně povznáší jejich úsměv, který je oplátkou za mou dobrou práci. Věřím v sílu lidského úsměvu, dává mi sílu a proto ráda poskytuji masáže a činím lidi šťastnými.

 

 

Norm

Jmenuji se Norm. Narodila jsem se v provincii Ubon Ratchathani. Což je v severovýchodní oblasti Thajska. Rozhodla jsem se pracovat jako masérka, protože je to profese, ve které můžete pracovat bez ohledu na věk. Je to dovednost, kterou vám už nikdo nikdy neodpáře. A mohu tak zajistit svou rodinu. Zákazníkům, kteří přijdou na masáž, také pomáhám se lépe zotavit od příznaků únavy. Mám ráda olejovou masáž, protože je relaxační. 

 

Pim

Jmenuji se Pim. Pocházím Uthai Thani. Myslím si, že být dobrým masérem je poslání, baví mě lidem pomáhat, když přijdou na masáž se ztuhlými zády a odchází s úsměvem a lepší náladou, to je to, kvůli čemu jsem se rozhodla vystudovat masérskou školu.

 

Tun

Jmenuji se Tun a pocházím z hlavního města Thajska Bangkok. Rozhodla jsem se vystudovat masérskou školu, kvůli tomu, že mě naplňuje pomáhat lidem. Líbí se mi i pestrost v mojí práci, každý člověk je jiný a každého tíží něco jiného, pozorovat zákazníky, kteří odchází uvolnění a spokojení, přináší spokojenost i mně a jsem opravdu šťastná, že takovou dovednost mám.

 

Tao

Jmenuji se Tao. Pocházím z hlavního města Bangkok. Masážím se věnuji již 15 let. Stále se ráda učím novým věcem. Proto jsem s nadšením uvítala možnost přenést a praktikovat umění originálních thajských masáží do Plzně. Jsem pyšná na to, že mohu tradiční thajskou masáž poskytnout lidem i zde v Plzni a pomoci jim buď od fyzické bolesti či jen poskytnout psychické uvolnění. Skutečnost, že se ke mně zákazníci vrací je pro mě neskutečnou radostí a já jsem vděčná, že mohu pomáhat lidem, kteří to potřebují a přejí si to. 

 

Dárkové poukazy ONLINE!

Proč právě k nám?

 • KVALITA JE U NÁS NA 1. MÍSTĚ
 • JEDINEČNÉ PROCEDURY A UČITELKY THAJSKÝCH MASÁŽÍ
 • MYSLÍME NA VÁŠ PITNÝ REŽIM
 • ORIGINÁLNÍ THAJSKÉ PROSTŘEDÍ SALÓNU
 • S SEBOU NEPOTŘEBUJETE VŮBEC NIC
 • .. a mnohem více

Kudy k nám

 • SALON SAMUI
 • NÁM. REPUBLIKY 14A, 301 00, Plzeň
  (vstup do vnitrobloku z náměstí)
 • Tel: +420 606 440 036
 • [email protected]

Mapa

Otevírací doba

 • PO - NE 10:00-20:30h

Samui newsletter

Přeji si být informován o slevách, novinkách a exkluzivních nabídkách zcela zdarma.
Ochrana osobních údajů