SAMUI Thajské masáže Plzeň

Proč právě k nám? Co jinde v Plzni nenajdete?

 

1) KVALITA JE U NÁS NA 1. MÍSTĚ - Jelikož klademe důraz na kvalitu nejen masáží, ale i produktů, tak u nás najdete pouze 100% přírodní oleje pana Hádka - zakladatele české aromaterapie v Čechách.

 

2) JEDINEČNÉ PROCEDURY A UČITELKY THAJSKÝCH MASÁŽÍ - Je nám ctí Vám nabídnout masáže prováděné od thajských učitelek thajských masáží a procedury, které se rodí z generace na generaci a dnes se již nevyučují. Například proceduru TOK SEN najdete pouze u nás.

 

3) ZAŽIJETE THAJSKÝ DÉŠT - Každého klienta poprosíme, aby se před masáží osprchoval. Na recepci vždy klient zdarma obdrží ručník, župan, jednorázové spodní prádlo a pantofle.

 

4) MYSLÍME NA VÁŠ PITNÝ REŽIM  - Každému klientovi nabízíme zdarma perlivou či neperlivou láhev Bonaqui či zelený čaj. 

 

5) ORIGINÁLNÍ THAJSKÉ PROSTŘEDÍ SALÓNU - Stylově vybavený salón na rozloze 200m2 Vás svým vzhledem a vůní vtáhne do Thajského Království a v klidu si užijete starodávné umění thajských terapeutek. 

 

6) S SEBOU NEPOTŘEBUJETE VŮBEC NIC - Na masáž přijďte z práce, ze sportu, odkudkoliv…nic s sebou nepotřebujete. Vše od nás obdržíte na recepci zdarma: pantofle, thajské autentické kalhoty na tradiční thajskou masáž, župan, ručník či jednorázové prádlo.

 

7) ONLINE REZERVACE A ONLINE CHAT - Jako jediný salón nabízíme možnost si sám vybrat a rezervovat den a hodinu masáže v našem online rezervačním systému, aniž byste k nám museli volat. Stejně tak pokud potřebujete poradit a nechce se Vám volat, tak můžete využít našeho online chatu na webových stránkách.

 

8) WEB, KTERÝ SE VÁM PŘIZPŮSOBÍ - Máme responsivní web, proto se na naše stránky můžete přehledně koukat i z mobilů.

 

9) THAJSKÁ MASÁŽ JINAK - U nás nezažijete tradiční masáž na zemi. Tradiční thajské masáže provádíme na speciálně vyrobených lehátkách určené pro tradiční thajské masáže. V zimě máme dokonce lehátka vyhřívaná...

 

10) NA MASÁŽ ZROVNA HNED - Rezervovat si masáž můžete ten samý den. U nás neexistují žádné dlouhé objednávací lhůty.

 

11) MÁTE K NÁM BLÍZKO Z KAŽDÉ STRANY PLZNĚ - Náš salón na náměstí Republiky v Plzni je dobře dostupný ze všech částí Plzně městskou hromadnou dopravou i autem.

Dárkové poukazy ONLINE!

Proč právě k nám?

 • KVALITA JE U NÁS NA 1. MÍSTĚ
 • JEDINEČNÉ PROCEDURY A UČITELKY THAJSKÝCH MASÁŽÍ
 • MYSLÍME NA VÁŠ PITNÝ REŽIM
 • ORIGINÁLNÍ THAJSKÉ PROSTŘEDÍ SALÓNU
 • S SEBOU NEPOTŘEBUJETE VŮBEC NIC
 • .. a mnohem více

Kudy k nám

 • SALON SAMUI
 • NÁM. REPUBLIKY 14A, 301 00, Plzeň
  (vstup do vnitrobloku z náměstí)
 • Tel: +420 606 440 036
 • [email protected]

Mapa

Otevírací doba

 • PO - NE 10:00-20:30h

Samui newsletter

Přeji si být informován o slevách, novinkách a exkluzivních nabídkách zcela zdarma.
Ochrana osobních údajů