SAMUI Thajské masáže Plzeň

Služby
Thajské masáže

Název 60min 90min 120min 150min 180min
Olejová aroma masáž900 Kč1350 Kč1800 Kč
Tato masáž kombinuje techniku dlouhých tahů, jemného hnětení a válcování kůže a svalů s pomocí speciální směsi aromatického oleje. Zanechává příjemný pocit a klade důraz na uvolněnost.
Tradiční thajská masáž900 Kč1350 Kč1800 Kč
Bezolejová, kvazi-jóga masáž, pomocí speciálních protahovacích cviků a tlaků na energické linie těla přispívá ke zvýšení pohyblivosti, stimuluje krevní oběh, uvolňuje svaly, napětí a pomáhá k rovnováze energie celého těla.
MIX masáž - kombinace thajské a olejové 900 Kč1350 Kč1800 Kč
V této proceduře je nakombinována thajská tradiční masáž s relaxační aroma olejovou masáží. Masérka začne proceduru thajskou masáží kdy se zaměří na odblokování problémových partií (zatuhlost, napětí, bolest) a druhou část pokračuje olejovou masáží kdy uvolní nejen tělo, ale i mysl. Obě masáže trvají stejně dlouho, nicméně masérka si sama určí, dle aktuálního stavu těla, jak dlouho kterou masáž aplikuje.
ROMANTICKÝ Balíček pro dva (2 hod)3200 Kč
60 min Aromatická Olejová Masáž 30 min Masáž hlavy, šíje a ramen 30 min Masáž chodidel Masáž pro dva probíhá zároveň v jednom pokoji.
RELAX balíček (2 hod)1800 Kč
90 min Masáž lávovými kameny 30 min Masáž hlavy
ANTISTRES balíček (1 hod 30 min)1350 Kč
60 min Aromatická Olejová Masáž 30 min Masáž hlavy
HERBAL BALLS Masáž bylinnými pytlíčky900 Kč1350 Kč1800 Kč
* Bylinné pytlíčky Tradiční směs listů tamarindu, kafru, citronové trávy a Kaffiru se zahřejou v páře v bavlněných pytlíčcích a ty se následně přikládají na tělo ke zlepšení krevního oběhu, zmenšení bolesti a zklidnění přepracovaných svalů. Při AROMA OLEJOVE MASÁŽÍ
HOT STONES Masáž lávovými kameny 900 Kč1350 Kč1800 Kč
Tato masáž dává do rovnováhy mysl a tělo díky starobylému léčebnému postupu, pomocí lávových kamenů jako terapeutického nástroje. Vyhřívané vulkanické kameny proniknou hluboko do svalů a roztají veškerý stres a napětí.
Masáž 4 rukou1800 Kč2700 Kč3600 Kč
Péče dvou terapeutek zároveň. Jedna terapeutka se postará o Vaši horní polovinu těla (hlava & ramena), a druhá terapeutka se postará o spodní polovinu těla (nohy). Výhodou je maximální intenzivní relaxace v krátké době.
Masáž pro děti800 Kč1200 Kč1600 Kč
Jemná olejová masáž s lehkým tlakem, která je přizpůsobena věku a fyzické kondici dítěte. Zanechává příjemný pocit a klade důraz na uvolněnost. (doporučuje se od věku 2 let)
Masáž pro maminky900 Kč1350 Kč1800 Kč
Masáž pro maminky je zaměřena především na problematické partie ženského těla. Nabízí skvělou možnost detoxikace těla po porodu, osvěžuje pokožku a pomáhá stimulovat krevní oběh (doporučeno nejdříve 2 měsíce po porodu).
Těhotenská masáž900 Kč1350 Kč1800 Kč
Tato masáž je určena pro těhotné ženy, které trpí bolestmi, ztuhlostí a pnutím celého těla v průběhu těhotenství. Je to jemná masáž, která zbavuje ženy bolestí zad, hlavy, nespavosti, otoků a dalších drobných potíží (povolena od 4. měsíce těhotenství, v 9. se již nedoporučuje).
Masáž chodidel900 Kč
Masáž tlakových bodů vytváří tlak na konkrétní body na chodidlech, které ovlivňují všechny orgány, žlázy, tkáně a svaly v těle. Napomáhá relaxaci, zvýšení energetické hladiny a obnovení rovnováhy těla.
JET LAG Masáž zad s bylinnými pytlíčky900 Kč1350 Kč1800 Kč
Masáž, která se soustřeďuje na léčbu stresu. Zaměřuje se na horní a dolní části zad a odblokování svalů. S využitím techniky masáže hlubokých tkání, bylinných uklidňujících pytlíčků, budou vaše bolavé unavené svaly oživeny a nabity novou energií.
Masáž zad 900 Kč
Tato relaxační masáž pomáhá odstranit zablokování, ztuhlost, bolest a napětí zad po náročném pracovním dni. Zahrnuje masáž zad, ramen, šíje i hlavy.
Masáž hlavy, šíje a ramen900 Kč
Tato relaxační masáž pomáhá odstranit zablokování, bolest, napětí krku a celkově uvolňuje ramena a dále namožená místa po náročném pracovním dni.
Sportovní masáž900 Kč1350 Kč1800 Kč
Povzbuzující masáž, vhodná pro aktivní sportovce, kteří hledají intenzivní masáž. Doporučujeme absolvovat po tréninku, protože přispěje k odplavení kyseliny mléčné ve Vašich svalech.
Švédská masáž900 Kč1350 Kč1800 Kč
Technika švédské masáže spočívá v dlouhých tazích, hnětění, tření, poklepávání. Pomůže Vám zvýšit oběh kyslíku v krvi, uvolnit zablokovaná místa a odstranit stres. Podobá se olejové masáži, ale liší se silnějšími tlaky na svaly. Doporučujeme při velké fyzické i psychické zátěži.
*RACHA* (čti RAČA) MASÁŽ900 Kč1350 Kč1800 Kč
Velmi silná masáž! Terapeutka používá lokty, aby vyvinula co největší tlak na konkrétní sval. Jedná se pravděpodobně o nejsilnější masážní prostředek. Než si vyberete tuto masáž, prodiskutujte na recepci nebo s naší fyzioterapeutkou vhodnost této masáže vzhledem k Vašemu zdravotnímu stavu.
*ORIENT* Balíček1350 Kč
20 min PEELING CHODIDEL 20 min MASÁŽ CHODIDEL 10 min MASÁŽ HLAVY A RAMEN 40 min TRADIČNÍ THAJSKÁ MASÁŽ ZAD S BYLINNÝMI PYTLÍČKY
*PHI PHI* Balíček900 Kč
20 min PEELING ZAD - odstraní odumřelé kožní buňky a nedostatky na kůži 10 min APLIKACE TĚLOVÉHO MÁSLA - zanechá pokožku příjemně jemnou a vláčnou 30 min OLEJOVÁ MASÁŽ ZAD - dopomůže ke správné regeneraci a vyvážené hydrataci
*SIAM* Balíček1350 Kč
20 min PEELING CHODIDEL A NOHOU - odstraní odumřelé kožní buňky a nedostatky na kůži 10 min APLIKACE MÁSLA - zanechá nohy příjemně jemné a vláčné 60 min TRADIČNÍ THAJSKÁ MASÁŽ CELÉHO TĚLA
ASHIATSU - masáž bosou nohou900 Kč1350 Kč1800 Kč
Ashiatsu je druh tlakové masáže při které se místo rukou používají nohy. Terapeutka masíruje zákazníka svými chodidly a pro lepší rovnováhu používá bradla z bambusu uchycené na stropě. Jedná se nejen o masážní, ale i léčebnou proceduru, kterou se docílí hlubokého promasírování a prokrvení svalů, dále i vnitřních orgánů a kloubů. Ashiatsu masáž odstraňuje únavu, ochabnutí, ztuhlost a bolestivost svalstva, urychluje látkovou výměnu, stimuluje krevní a lymfatický oběh, vylučuje negativní látky z těla, uvolňuje spazmy a přináší pocit lehkosti a volnosti. Vhodnost masáže konzultujte vždy na recepci. Masáž není vhodná pro těhotné, starší lidi a lidi se zdravotním omezením.

Masáže lze hradit pouze v hotovosti, poukázkami společností: Cheque Dejeneur: Unišek, Unišek +, Cadhoc a Edenred či E- ticketem
Dárkové poukazy ONLINE!

Proč právě k nám?

 • KVALITA JE U NÁS NA 1. MÍSTĚ
 • JEDINEČNÉ PROCEDURY A UČITELKY THAJSKÝCH MASÁŽÍ
 • MYSLÍME NA VÁŠ PITNÝ REŽIM
 • ORIGINÁLNÍ THAJSKÉ PROSTŘEDÍ SALÓNU
 • S SEBOU NEPOTŘEBUJETE VŮBEC NIC
 • .. a mnohem více

Kudy k nám

 • SALON SAMUI
 • NÁM. REPUBLIKY 14A, 301 00, Plzeň
  (vstup do vnitrobloku z náměstí)
 • Tel: +420 606 440 036
 • [email protected]

Mapa

Otevírací doba

 • PO - NE 10:00-20:30h

Samui newsletter

Přeji si být informován o slevách, novinkách a exkluzivních nabídkách zcela zdarma.
Ochrana osobních údajů